Jesteś tutaj: Start » "Różaniec do granic"

"Różaniec do granic"

24.09.2017 r.

baner 1024x2

Kościołami stacyjnymi w diecezji elbląskiej są: Elbląg – katedra, Kadyny, Tolkmicko, Mikoszewo, Jantar, Stegna, Sztutowo, Kąty Rybackie, Krynica Morska, Piaski. Z elbląskiej katedry uczestnicy udają się do Suchacza albo Stegny, aby tam uczestniczyć w dalszej części programu. Pobierz ulotkę dla diecezji elblaskiej: kliknij! Zapisy i szczegóły na stronie internetowej: kliknij!

Program wydarzenia w kościołach stacyjnych wygląda następująco:

10.30 – konferencja maryjna

11.00 – Msza święta z homilią

12.00 – nabożeństwo eucharystyczne

po nabożeństwie czas na posiłek we własnym zakresie

14.00 – Różaniec (4 części) w intencjach: rodziny, pokoju, nawrócenia grzeszników i za wszystkich cierpiących oraz o umiłowanie modlitwy różańcowej. Z kościołów stacyjnych wyruszamy w formie pielgrzymkowej przemierzając pogranicze naszej Ojczyzny (do przejścia jest w zależności od miejsca około 4-8 km.). Zakończenie nastąpi około godziny 16.00.